حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

یکشنبه, ۲۰ خرداد , ۱۴۰۳ Sunday, 9 June , 2024 ساعت ×
برگزاری مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی حوزه های تابعه مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به میزبانی حوزه مقاومت بسیج صندوق بازنشستگی فولاد
17 اسفند 1400 - 13:09
شناسه : 1684
8

مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی حوزه های تابعه مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به میزبانی حوزه مقاومت بسیج صندوق بازنشستگی فولاد در مجموعه ورزشی شهید معتمدی برگزار گردید. به گزارش مرکز اطلاع رسانی حوزه مقاومت بسیج صندوق بازنشستگی فولاد، در این مراسم که با حضور فرماندهان حوزه های تابعه مرکز بسیج وزارت […]

ارسال توسط :
پ
پ

مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی حوزه های تابعه مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به میزبانی حوزه مقاومت بسیج صندوق بازنشستگی فولاد در مجموعه ورزشی شهید معتمدی برگزار گردید.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی حوزه مقاومت بسیج صندوق بازنشستگی فولاد، در این مراسم که با حضور فرماندهان حوزه های تابعه مرکز بسیج وزارت متبوع برگزار شد مهندس کی پور فرمانده حوزه مقاومت بسیج صندوق بازنشستگی فولاد در سخنانی گزارشی از روند برگزاری مسابقات ورزشی حوزه های تابعه مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به میزبانی حوزه مقاومت بسیج صندوق بازنشستگی فولاد ارائه داد.

وی گفت: ورزشکاران در رشته های فوتسال، پرس سینه ، پینگ پنگ، تیراندازی بانوان و دارت بانوان به رقابت پرداختند و انصافا مسابقات در همه رشته ها در سطح بالایی برگزار شد.

در پایان این مراسم، جوایز ورزشکاران و تیم های منتخب توسط  مهندس کی پور فرمانده حوزه بسیج صندوق فولاد و همچنین چند تن از فرماندهان حوزه های بسیج وزات متبوع اهدا شد.

اسامی برندگان و تیم های برگزیده این مسابقات به شرح ذیل است:

 

رشته فوتسال:

 

مقام اول و برنده کاپ قهرمانی: تیم تامین اجتماعی

مقام دوم: تیم رجا

مقام سوم: تیم بانک توسعه تعاون

 

رشته پینگ پنگ:

 

مقام اول: حسین میرزایی (رجا)

 

مقام دوم: نعمت درویش( تامین اجتماعی)

مقام سوم: مهدی فرشتیان( تامین اجتماعی)

 

رشته پرس سینه:

 

دسته ۶۵ کیلوگرم  مهدی فرخنده(صندوق بازنشستگی فولاد)

دسته ۷۵ کیلوگرم   سید مسلم کمائیان(فنی و حرفه ای)

دسته ۸۵ کیلوگرم  آرش آرین(صندوق بازنشستگی فولاد)

دسته ۹۵ کیلوگرم خدایار رفیع زاده( سازمان فنی و حرفه ای)

دسته ۹۵+ کیلوگرم منصور زالی (سازمان تامین اجتماعی)

 

 

تیراندازی بانوان

مقام اول زهرا ساسانیان (وزارت کار)

مقام دوم طاهره خاکپور (تامین اجتماعی)

مقام سوم پریوش اشرفی (فنی و حرفه ای)

 

دارت بانوان

 

مقام سوم آناهیتا گودرزی (تامین اجتماعی )

مقام دوم هاجر اسبوجین (تامین اجتماعی)

مقام سوم پریوش اشرفی (فنی و حرفه ای)

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.