حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳ Sunday, 23 June , 2024 ساعت ×
وزیر کار: تفکر بسیجی بر تمام طراحی‌های دشمن فائق شد
11 آذر 1402 - 8:25
شناسه : 3513
2

وزیر کار امروز در هشتمین اجلاسیه ملی اندیشه ورزی بسیج جامعه کار و تولید گفت: در حوادث اخیر تفکر بسیجی بر تمام طراحی ها و دکترین های نقشه‌های دفاعی دشمن فائق شد. به گزارش  فارس، هشتمین اجلاسیه ملی اندیشه ورزی بسیج جامعه کار و تولید به همت سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور و به […]

ارسال توسط :
پ
پ

وزیر کار امروز در هشتمین اجلاسیه ملی اندیشه ورزی بسیج جامعه کار و تولید گفت: در حوادث اخیر تفکر بسیجی بر تمام طراحی ها و دکترین های نقشه‌های دفاعی دشمن فائق شد.

به گزارش  فارس، هشتمین اجلاسیه ملی اندیشه ورزی بسیج جامعه کار و تولید به همت سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور و به منظور هم افزایی و راهبرد جامعه کار و تولید در راستای بررسی و  ارائه راهکار مسائل کار و تولید و ارائه طرح های کارشناسی و پژوهشی به دولت مردمی و قوی در مرکز همایش های بین المللی پژوهشگاه نفت برگزار شد.

سید صولت مرتضوی وزیر کار در این همایش اظهار کرد: امام فرمودند اگر طنین دل انگیز تفکر بسیجی بر کشوری سایه افکند چشم طمع جهان خواران از آن دور خواهد بود. در ۴۷ روز گذشته شاهد یک قیام تاریخی که خروجی‌اش پنجه در پنجه انداختن مجموعه‌ای محدود با استکبار غرب بود. آنهایی که جغرافیایی طبیعی می‌دانند می‌فهمند وقتی یک منطقه‌ای با عرض ۸ یا ۹ کیلومتر و طول ۴۰ کیلومتر، ۴۷ روز هدف وحشیانه‌ترین حملات قرار بگیرد یعنی چه؟ ما به این می‌گوییم شخم زدن منطقه.

وی گفت: هم جریان مقاومت، هم استکبار جهانی برداشتی را از این حادثه و نبرد سنگین داشتند، این برداشت را می‌شود در دو بستر مورد بررسی قرار داد، ۱- بستر میدان، ۲- بستر سیاسی، در میدان چه شد، ۴۷ روز در هر کیلومتر مربع صدها تن مواد منفجره با استفاده از تسلیحات ممنوعه فسفری و شیمیایی و با پیشرفته‌ترین تجهیزات که یعنی در نوع خودش بی نظیر بود، دستاوردش قریب به ۱۵ هزار شهید و مجروح از انسان های بی گناه بود.

وزیر کار ادامه داد: به صراحت نتانیاهو اعلام می‌کرد که ما آماده‌ایم جنگ را پایان دهیم با پایان حماس جنگ پایان می‌یابد اما شما ملاحظه فرمودید که تقریبا کمترین خسارات به جریان حماس بود، آن جریان مبارزی که در لبه جلویی منطقه نبرد قرار گرفت بنا به تعبیری تنها ۱۰ درصد آسیب دید. تلاش کردند آه یکی از مردم غزه را علیه جریان مقاومت و حماس در بیاورند، اما نتوانستند. خروجی میدان چه شد، آتش بس، سال های سال کودکان خردسال را در بند نگه داشته‌اند و امروز تبدیل به جوانان با عزتی شدند که آزاد شدند.

مرتضوی بیان کرد: تفکر بسیجی بر تمام طراحی ها و دکترین‌های نقشه های دفاعی دشمن فائق شد، در عالم سیاست بازنده صددرصد استکبار جهانی، دولت جنایت پیشه آمریکا و همپیمانان آنها فرانسه، انگلیس و آلمان بودند.

وی ادامه داد: یکی از ابزار جنگ‌نرم تسلط بر عالم رسانه است، سرمایه‌ گذاری‌های سنگینی در این حوزه انجام داده‌اند تا حق را باطل و باطل را حق جلوه دهند، کار به جایی کشیده شد تا در منهتن نیویورک مردم خیابان‌ها را مسدود کردند. بایدن به دنبال گرفتن ژست مردمی بود، هنگام عبور از خیابان، مردم او را مسخره کردند.

مرتضوی بیان کرد: در انگلیس تجمعاتی که صورت گرفت کم نظیر بود، به رغم اینکه تجمع و شعار دادن علیه رژیم صهیونیستی را جرم انگاری کردند اما شما ملاحظه کردید که به چه شکل ملت های آزاده جهان به میدان آمدند، و هیچ نهاد بین المللی قادر نخواهد بود از این اقدامات خبیثانه آمریکای جنایتکار و رژیم جعلی صهیونیستی بتواند حمایت کند.

وزیر کار افزود: در صحن سازمان ملل، با اکثریت قاطع رژیم صهیونیستی را محکوم کردند و در جای جای جهان، تفکر بسیجی و انقلابی فرزندان اسلام می‌توان گفت بدون نام حماس و شهدای عزیز فلسطین شناخته شده نیست. این یعنی ثمریه بسیج، این یعنی تفسیر بیان حضرت امام(ره) که فرمود بسیج لشکر مخلص خدا و شجره طیبه است.

مرتضوی ادامه داد: این شجره طیبه که اصلش ثابت است امروز فروعاتش در یک منطقه محدود با یک جمعیت محدود چگونه سطور جدیدی را بر تاریخ جهان رقم زدند و افتخار آفرینی یک ملت را به ثبت رساندند و کوس رسوایی را گردن آویز تمام سردمداران نهضت زرو زور و قدرت کردند، این تفکر، تفکر بسیجی است. چقدر مردم جهان به مظلومیت اسلامی پی بردند و چقدر بیداری به وجود آمد که این نتیجه خون این شهدای بزرگوار است.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.